info@sitename.com  |  +1 800 234 5678
Follow us :-

Etikett

Spaa etikett

Lülita välja oma mobiiltelefon. Sa ei suuda korralikult lõõgastuda, kui pidevalt vastata telefonikõnedele, kontrollida e-maile ning saata sõnumeid. Samuti ei suuda teha Teie kõrval olev protseduure nautida püüdev inimene.
Saabu õigeaegselt. Saabu vähemalt 5-10 minutit enne protseduuri algust, et end rahulikult valmis panna – olenevalt broneeringust – kas vahetada riideid, täita vajaminevaid ankeete või lihtsalt sisse registreerida.
Räägi oma terapisti/kosmeetiku/massööriga, mida ootad protseduurilt. Ära karda manida, mis on Su probleemsed kohad ning millele võiks rohkemat tähelepanu pöörata.
Rääkida või mitte. See on Sinu valik ning ükskõik mida Sa ka ei otsustaks, teenindaja peaks kohandama enda teguviisi vastavalt Sinule. Kasutada vaikset hääletooni, et mitte häirida teisi külalisi.
Reserveeringu tühistamine. Kõik spaad oleksid äärmiselt tähulikud, kui külalised tühistaksid vajadusel broneeringu niipea kui võimalik. Sellisel juhul on neil võimalus antud tühjaks jäänud aeg taas broneerida.