info@sitename.com  |  +1 800 234 5678
Follow us :-

Spaa liigid

Erinevad spaa liigid Eestis

Spaa- või heaoluspaa
Tunnustatud hotell, kes pakub vastavalt oma spetsiifikale mitmekesiseid hooldus-, lõõgastus- jt spaateenuseid. Neil hotellidel tegevusluba haiglavälise arstiabi osutamiseks omada pole vaja. Raviteenuseid ei pakuta ning spaateenused on lõõgastavat ja virgestavat laadi.

Ravispaa
Hotell, mis omab tegevusluba haiglavälise arstiabi osutamiseks ning pakub eelkõige mitmekesiseid taastusravi-, ravitoitlustus- jt ravispaateenuseid.

Kuurortspaa
Traditsiooniliselt kuulub kuurortspaa hoolduste juurde kuurortravi, mis võib olla kas taastav või ennetav. Kuurortravi pakutakse paketina, mis sisaldab nii arsti visiiti kui ka valikut protseduuridest ja hooldustest. Traditsiooniliselt kuulub paketti massaaž ja ürdivann.

Thalasso spaa
Spaa, mis kasutab hooldustes ja ravides merevettja meresaadusi (vetikad, sool, muda jm). Thalassa tähendab kreeka keeles “meri”

Loodusspaa
Loodusspaa propageerib jätkusuutlikku ja keskkonnasõbralikku eluviisi ning hoolitsustes kasutatakse loodustooteid. See on kombinatsioon kaasaegsetest spaavõimalustest ja kaunist loodusest ning selle hüvedest.